Film na listopad

14. listopadu 2006 v 0:41 | petr klen
Jim Carrey, jak ho možná neznáte... V příběhu člověka, který až ve zralém věku zjišťuje neuvěřitelnou a krutou pravdu o svém životě. V příběhu o tom, jaké je to být mediální hvězdou a zbožňovanou celebritou. Aniž byste to tušili či chtěli...
24. listopadu u toho můžete být i vy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 arkey arkey | 15. listopadu 2006 v 12:32 | Reagovat

Dost se těším!

  Pro mě, jako pro člověka, co žije minimálně jednou nohou ve virtuálním světě počítačů a jejich "inteligence", je to téma nadmíru aktuální.

A třeba i prohlédnu :))

2 petr klen petr klen | 25. listopadu 2006 v 1:46 | Reagovat

Tak jsem se rozhod sem ještě teď v noci, stále "pod vlivem" Filmáče a horké čokolády, něco naťukat. Nebude se to týkat bezprostředně filmu - ostatně o mém pohledu na něj jste si udělali obrázek sami z mého řečnění před a po promítání :) .

Spíš bych chtěl vyjádřit svůj dík za vaši účast na tom večeru - všem dohromady i každému zvlášť - i vy jste se na výsledné podobě večera podíleli, ať už pomocí při přípravě, nebo svou přítomností.

Přiznám se, že na začátku jsem z toho neměl dobrý pocit. Komplikace se souběžným skautským sněmem, nakupení technických problémů z datáčem a noťasem těsně před projekcí... A taky ta zmenšující se účast... Honilo se mi to všechno hlavou a byl jsem z toho trochu rozladěný, nesvůj, zklamaný. Podle toho taky vypadalo mé úvodní slovo k filmu - uznávám, bylo dost krkolomné, zdlouhavé, upovídané... snad vás neotrávilo.

Ale pak, jak běžel film a já ho vnímal a znovu prožíval ten prazvláštní příběh Trumana Burbanka, se mi nálada zlepšovala a ty chmury jakoby mizely... Vím, zní to kýčovitě, pateticky... ale je to fakt... :)

Na konci už mi bylo fajn - a věřte mi, může za to nejen ten "Muž Pravdy" ze Seaside na Floridě, ale taky to, že jsem si se spoustou z vás skvěle popovídal a pobyl na jedné vlně (snad to tak můžu říct). Pobyli jsme na ní různě dlouho, mluvili o různých věcech (které s filmem často ani nesouvisely), ale nebýt promítání, možná by na ně ani nedošlo. A já byl najednou za Filmáč hrozně vděčnej... že to není jenom "biják"...

Tak díky za to povzbuzení, důvěru, za vaši trpělivost. A za chuť a sílu pokračovat dál, rozvíjet se a zlepšovat.

Doufám, že jsem to tak neměl jenom já, a ta zvláštní atmosféra se nás i toho místa bude držet i další večery...

3 marklish marklish | Web | 27. listopadu 2006 v 22:31 | Reagovat

ahoj, zdravím! Tak vy jste hráli Trumana. Dobrý film a skvělá volba. Škoda, že jsem nemohla přijet.

U tohoto filmu se mi strašně líbí použití a využití angličtiny - Truman Show aneb Šou skutečného muže-člověka (pozn. truman = true man)....nebo jeho příjmení Burbank :) Nepamatuji se, jak to vyznívá v češtině, ale v angličtině Burbank = Brrrr banka :) takže lze vlastně jen ze jména hlavního charakteru pochopit o kom to je.

ALE toto určitě všichni, co to viděli na Filmáči nebo i jinde, ví :)

...tak se nenechte rušit...a přeji vám další krásné chvíle u Filmáče.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama